Audient ve Two Notes Audio Sono için güçlerini Birleştirdi

NAMM 2019: Audient ve Two Notes, “gitaristler için nihai ses arabirimi” olarak nitelendirdikleri Sono’yu tanıtmak için güçlerini birleştirdi – gitaristler için harika haber.

Sono’yu arabirim kalabalığından ayıran, onboard 12AX7 analog valfi ve üç bantlı ton kontrolü, ayrıca Two Notes’un Torpedo power-amp modellemesi ve kabin simülasyonu.

Sıfıra yakın gecikme ile kayıt söz verirken, bir monitör mixi gitaristlerin gitar giriş sinyalleri ve DAW altyapısı arasında dengelenmeye izin veriyor. Böylece altyapı yüksek kendimi duyamıyorum sorunu tarih oluyor.

Sono, pedalbordlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak harici bir amfiye olan ihtiyacı ortadan kaldırır, ancak ve istenirse yeniden amplifikasyon için temiz bir DI sinyali kaydı için imkan tanımaktadır.

Tek başına ses kartı olarakta kullanılabilen Sono davul kaydı için ADAT üzerinden 10 girişe kadar genişletilebilen iki Audient mikrofon preamfisi ile beraber gelir.

Gitaristleri hedef alan çok fazla sayıda arabirim gördük, ancak bu, konsepti ilk yapan kişi olabilir. Emin olun, şov saatinde buna daha yakından göz atacağız.

Daha ayrıntılı bilgi için linke göz atabilirsiniz.