Her bütçe için en iyi 5 Kulaklık

Kayıt yapmak ya da müzik dinlemek için kullandığımız kulaklıklar hayatımızın vazgeçilmezi. Peki ama yüzlerce çeşit kulaklık arasında hangisini seçmelisiniz? Muzikekipman’ın ses muhendisleri sizin için belli bir kalitenin üstünde olan ve performansına göre en uygun fiyatlı olanlarını seçti. Resimlerin üzerine tıklayıp ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1-Hosa HDC800

Aksesuar konusunda iddalı bir marka olan Hosa’nın bu kulaklığı çok ayrıntılı ses vermesede fiyat olarak en avantajlı ürün.

2- AKG K52 Kapalı Kulaklık

En çok satılan kulaklıklardan biri olan K52 stüdyoların en çok tercih ettiği ürün. Ses izolasyonu ile ön plana çıkıyor. Bas tiz ve mid frekans ayarı oldukça iyi. Malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirdi. Rap için en uygun kulaklık denebilir.

3- AUDIO TECHNICA ATH-M20X

Kullanımı son derece rahat, bas frekaslarda biraz fazla duyarlı olsada yapım kalitesi ve sağlamlığı ön plana çıkıyor. Her müzik türü için kullanılabilir.

4- Beyerdynamic DT 770

Bir efsane ile karşı karşıyasınız. Dünyanın en rahat kulaklıklarından biri ve ses kalitesi çok iyi. Rap, rock, DJ ne tarz müzik olursa olsun alın ve arkanıza yaslanın. Kayıt ve müzik dinleme için doğru seçim olacaktır.

5- AKG K271 MKII

Kapalı kulaklık konusunda sınıfının en iyisi. Konser, kayıt gibi işleri için harika bir seçim. Normal ve sarmal kablo seçeneği ile kullanıcı dostu olan K271 sağlamlığı ve frekans cevabı ile fiyatını sonunu kadar hak ediyor.