M-Audio’dan yeni Keystation Modelleri

M-Audio yeni Keystation serisi midi klavyeler ile ilgili sır perdesini kaldırdı.

Yeni seri 4 ayrı tuş sayısına sahip klavyeler Keystation Mini 32 ile başlayıp piyano boyutlu Keystation 88 ile son buluyor. DAW kontrol sağlayan seri aynı zamanda  SONiVox’un Eighty-Eight Ensemble Steinway piyano sample’ları ile geliyor

Yazın piyasaya çıkması beklenen seri Keystation Mini 32  için $49 başlarken zirveye $219 fiyatı ile Keystation 88 oturuyor.

M-Audio 2014 Keystation Modelleri

Dört ayrı seçenek ile gelen Keystation serisi tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmış.The four new Keystation models suit a wide range of musicians needing a pure, velocity-sensitive keyboard controller.

The Keystation Mini 32 synth-action mini-tuş, octave shift, ve sustain, modulation düğmeleri ile kompakt ürün arayan müzisyenler için düşünülmüş.

The Keystation 49, 61 and 88 genişletilmiş boyutları, tam boy tuşlar ile canlı performans ve yazılım kontrolü arayan tüm müzisyenlere yöneliktir. Hafif ve sağlam yapısı ile size uzun süre eşlik edecektir.

Yeni Keystation 49, 61 and 88 hangi müzik yazılımını kullanıyor olursanız olun mouse ve trackpad olmadan onu kontrol etmenizi sağlamaktadır. Sustain pedal girişi her duyguyu müziğinize taşımayı mümkün kılmaktadır.

Keystation 49, 61 and 88 eski seride olmayan müzik yaratma yazılımları ile gelmektedir. SONiVOX’un Steinway emulasyonu ile mümkün olan en gerçekçi akustik piyano sesine ulaşırsınız. Ayrıca Ableton Live Lite yazılımı ile müziğinizi hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni M-Audio Keystation Mini 32, Keystation 49, Keystation 61 and Keystation 88 yazı satışa sunulacak ve fiyatları $49, $99, $169 ve $219 USD olacak KDV hariç.

Yeni Keystation serisi hakkında ne siz düşünüyorsunuz?