Presonus turnayı gözünden vurmuş

Uzun süredir audio dunyasının en önemli firmalarından biri olan Presonus Covid 19 ile inanılmaz derecede artan USB mikrofon dünyasına giriş yapıyor Revelator ile.

İyi de bu mikrofon neyi farklı yapıyor? 

Revelator’un en önemli özelliği canlı vokal efektleri sunabilmesi ve farklı polar patternler ile ses alma açısının ayarlanabilmesi. Vokal efektleri youtube instagram, zoom ya da twitch gibi herhangi bir streamde işinizi kolaylaştırıp sesinizi istediğiniz gibi şekillendirmenize imkan sağlayacaktır.

Vokal efektleri konusunda Presonus herşeyi düşünmüş, beraberinde gelen 16 hazır preset ile hemen sie uygun olan birini seçip yayına başlayabilirsiniz. Ya da bunlardan birini temel alıp isteğinize göre değiştirip tamamen size özgü bir efekt yaratabilirsiniz. Ayrıca hediye olarak gelen Studio One Artist yazılımı ile her türlü mix mastering işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

3 farklı polar pater ile gelen Revelator bu sayede size röportaj yapma imkanıda sağlar. Mikrofonun polar paternini figure of 8 yapmanız durumunda sesi ön ve arka taraftan lacağı için gayet anlaşılır yayınlar ve kayıtlar yapabileceksiniz.

Biz Müzikekipman olarak Presonus Revelator‘u çok beğendik ve tavsiye ediyoruz.

Sizin düşünceleriniz nedir?